EMÜR: İŞLERİMİZ, EKİP RUHUYLA GERÇEKLEŞİYOR

1 hafta önce
EMÜR: İŞLERİMİZ, EKİP RUHUYLA GERÇEKLEŞİYOR için yorumlar kapalı
EMÜR: İŞLERİMİZ, EKİP RUHUYLA GERÇEKLEŞİYOR
Reklam

Keşap Belediyesi Personeli, Belediye Başkanı Mehmet Emür’ün düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde bir araya geldi.

Düzenlenen iftar yemeğine tüm belediye personeli katıldı. İftar yemeğinden önce personele bir konuşma yapan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, kaynaşmanın ve verimimizi yükseltmenin bir örneği olması için her yıl  iftar yemeği düzenlediklerini söyledi.

Başkan Emür; “Bizim tüm işlerimiz, ekip ruhuyla gerçekleşiyor. Biz bir ekip ve aile olarak hareket ediyoruz. Belediye olarak her ne yapıyorsak bunun arkasında kuşkusuz emektar personelimiz var. Tüm personelimize emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Yoğun iş temposunun verdiği yorgunluğu düzenlediğimiz iftarla üzerimizden atmak istedik. Hepimiz Keşap için, Keşap halkı için çalışıyoruz. Belediyemizden emekli olan Enver Tozoğlu, Ahmet Meşe, Mehmet Bayram, Metin Bıyık, Şenel Cobanoğlu, Mehmet Ali Ekızoğlu kardeşlerimize emeklilik hayatlarında huzur ve mutluluk dileriz. Belediyemize ve ilçemize verdikleri emeklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Ramazan Bayramınızı bu vesileyle tebrik ediyorum” dedi.

Davete katılan tüm personel ile tokalaşarak sohbet eden Emür, davete katılan tüm personele de teşekkür etti. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’ün, düzenlemiş olduğu iftar yemeğine, Belediye Meclis Üyeleri de hazır bulundu.

Powered by WPeMatico

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık