EMÜR: MİLLETİN DUASIYLA AYAKTAYIZ

2 hafta önce
EMÜR: MİLLETİN DUASIYLA AYAKTAYIZ için yorumlar kapalı
EMÜR: MİLLETİN DUASIYLA AYAKTAYIZ
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, davetlere katılmaya, yoğun çalışma temposu içinde Keşaplı hemşehrilerinin iyi gününde ve kötü gününde yanında olmaya devam ediyor. Başkan Emür, son olarak iki düğün ve bir kermese katıldı.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Aydın ve Tozoğlu ailelerinin evlatları Dilan ile Volkan, Aydın ve Aslan ailelerinin biricik çocukları Yeşim ve Mustafa’nın düğün evlerine giderek çiftleri ve ailelerini tebrik etti.

Başkan Emür, yaptığı açıklamada, “Mümkün olduğunca davet edildiğimiz etkinliklere katılım sağlıyoruz. Halkımız bizi, bu özel günlerde yanında görmek istiyor. Biz de onların yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Elimizden geldiğince bu tür davetlere katılarak, yanlarında olmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın yüzündeki mutluluğu gördükçe, biz de mutlu oluyoruz. Düğün ziyaretlerimiz sırasında halkımızın istek ve sorunlarını da dinleyerek, çözüm bulmaya çalışıyoruz. Sosyal belediyeciliğin kurallarından biri de halkımızın her daim yanında olmak. Bizim için altın cümle halkla birlikte, halkla iç içe yönetim anlayışıdır. Bizi de bu ayakta tutuyor. Genç çiftlere ebedi saadet diliyoruz” dedi.

Başkan Emür, vatandaşlarla ve düğün sahipleri ile bir süre hasbihal etti.

Powered by WPeMatico

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık