GİRESUN’DA İYİ PARTİ START VERDİ

GİRESUN’DA İYİ PARTİ START VERDİ
Reklam

İyi Parti  Giresun İl Başkanlığı görevine atanan Av. Ünzile Yüksel, görevlendirmesi tamamlanan ilçe başkanlarını tanıttı.

İyi Parti Giresun İl Başkanlığı binasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Ünzile Yüksel, İyi Parti yönetimi tarafından Giresun İl Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından ilçe görevlendirmelerinin de büyük oranda tamamlandığını söyledi.

YÜKSEL: HALKIN İSTEĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

İl Başkanı Yüksel; “Bize görev verilmesinin ardından yaptığımız çalışmalar sonucunda biz de ilçe başkanlarımızı belirledik. Giresun’da merkez dahil 11 ilçemizin görevlendirmesi tamamlanmıştır geri kalan 5 ilçemizin ise görevlendirmesi beklenmektedir. Bugün burada partimi binamızın açılışını değil, görevlendirmesi tamamlanan ilçe başkanlarımızın tanıtımı için bir araya geldik. Parti binamızın açılışını Genel Başkanımızın katılımıyla gerçekleştireceğiz. İyi  Parti olarak hepimiz çeşitli yerlerden gelerek iyilerin bahçesinde buluştuk. Bizler halkın içinden gelerek halkın ne istediğini bile insanlarız. Bizim için halkın istediği çok önemlidir” dedi.

ERZURUM: MERAL AKŞENER’İ CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Danışmanı Orhan Erzurum ise, toplumun bütün kesimlerini kucaklamak için yola çıktıklarını ve bunu şimdiden başardıklarını kaydetti.

Görevinin genel merkezde olmasına rağmen asıl görevinin Giresun olduğunun altını çizen Erzurum, “Biz, Türk milliyetçileri olarak, vatansever insanlar olarak, yurdunu, milletini seven insanlar olarak bu memleket için bir şeyler yapmak zorundayız. Hepimiz onun için buradayız. El ele, kol kola vereceğiz ve işi başaracağız. 2019 yılında Genel Başkanımız Meral Akşener’i cumhurbaşkanı, İyi Parti’yi de iktidar yapacağız. Bunun için yola çıktık. Benim Ankara’da bir görevim var ama benim asıl görevim, asıl yurdum, vatanın şehrim burası onu içinde sonuna kadar, gücüm yettiğince partimin emrindeyim” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından görevlendirmesi tamamlanan ilçe başkanları tek tek kendisini tanıttı.

Yapılan tanıtımlara göre Merkez ilçeye Abdulkadir Eroğlu, Bulancak’a Nesim Çelik, Çanakçı’ya Vedat Bilge, Eynesil’e Orhan Musaoğlu, Yağlıdere’ye  Halis Türk, Tirebolu’ya Erdinç Bektaş, Görele’ye Salih Seferoğlu, Espiye’ye Adnan Şahan, Keşap’a Ahmet Külekçi, Doğankent’e İsmail Tarı, Dereli’ye İsmail Bektaşoğlu atandı.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Çık