GİRESUNSPOR ÇOK İYİ YOLDA

8 ay önce
GİRESUNSPOR ÇOK İYİ YOLDA için yorumlar kapalı
GİRESUNSPOR ÇOK İYİ YOLDA
Reklam

TFF 1. Lig lideri Akın Çorap Giresunspor’da, Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, geride kalan haftaları değerlendirerek geleceği dönük mesajlar verdi.

Dün gazetecilerin karşısına geçen Bozbağ, “Bugün Giresunspor geçmişte 6.-7. Hafta hep hoca gönderirdi bugün lig lideri. Bunlar kolay olmuyor. İnşallah burada dururuz. Bu camiaya yakışan liderliğimizi inşallah devam ettiririz. Antep maçında cezalı arkadaşlarımızın yerine oynayacak oyuncular içinde iyi bir fırsat. Sonuçta Antep’te güzel bir maç olacak. Lig çok uzun, çok olaylar çok maçlar yaşayacağız. Sakin kalan mali açıdan yıpranmayan kulüp başarıya ulaşacak inşallah bu bizim oluruz. Giresunspor çok iyi yolda her yönüyle. Giresunspor herkesin konuştuğu bir kulüp haline geldi. Bu yönetim kurulu bu takıma en kötü dönemde sahip çıktı ve bu takım buralara geldi. Biz bir şey yaparken bu takıma zarar verecekse yapmayız. Biz böyle bir düşünce yapısında olsaydık bugün Giresunspor tüm Türkiye’nin konuştuğu bir kulüp olmazdı. 18 milyon borç varken, 50-60 futbolcu gelip giderken ben bir tane yazı görmedim, şimdi yazılanları görünce üzülüyorum. Biz bu memleketin çocuklarıyız ve bildiğimiz yoldan asla geri dönemeyeceğiz. İhanet ayrı bir şey eleştirmek ayrı bir şey, bunu iyi ayırt etmek lazım.” Dedi.

Bozbağ, “Bugün Mustafa Bozbağ Kulüpler Birliği Başkanı olduysa bunda en büyük pay yönetim kurulumuzun, ailemizin basın mensuplarımızın taraftarlarımızındır. Sizler bana destek oldunuz güvendiniz bizlerde hep beraber iyi yerlere geldik. Bundan sonrada aynı birliktelikle bu memleket için her şeyi yapacağız. Zaman zaman bizi bazı yerlere çekmeye çalışıyorlar ama şunu herkes bilsin bizim tek derdimiz Giresunspor. Bu takım yok oluyor dediler, geldik arkadaşlarımızla ve bugünlere geldik. Hiçbir zaman siyaset sokmadım Giresunspor’u. Bu memleketin bakanı var ben gurur duyuyorum. Sağolsun göreve geldiği günden bu yana arkamızda duruyor. Benim için çok özel ve önemli bir insan. Giresun içinde öyle.” Diye konuştu.

Bozbağ, “Bu şehrin bir hayali var ve biz görevde olduğumuz sürece bu hayali bitirmek için her şeyi yapacağız. Geri kalan hiçbir şey beni ilgilendirmiyor. Ben hayal meyal hatırlıyorum. Çocuklarımız gençlerimiz hiç bilmiyor süper ligi burayı onlara yaşatmamız lazım. Sadece bunlar mı hayır. Çok ciddi bir alt yapı tesisimiz devam ediyor. Giresunspor için olmazsa olmaz projelerden birisiydi. Giresunspor’un üzerine benzin istasyonu ruhsatı var. Bu kulübü kalıcı gelirlerle, tesisleriyle bizden sonra gelecek yönetime en iyi şekilde vermek için elimizden gelecek her şeyi yapacağız.” İfadelerini kullandı.

“Kulüpler birliği toplantısı üç saat sürdü.” diyen Bozbağ, “Herkes fikirlerini paylaştı. Sonuçta orada çok değerli başkanlarımız var. Herkesin ortak fikri 1. Lig kulüpler birliğinin kurulması ve başkanlığını benim yapmam ortak fikri oluştu. Giresunspor’u nasıl oluşturduysak birliği de aynı şekilde oluşturmamız gerekiyor. Kulüpler Birliği Başkanı deyince Giresunspor’un adı geçiyor. Bende onur duydum gurur duydum, inşallah rabbim bunda da bizi muvaffak eyler.” Şeklinde konuştu.

Powered by WPeMatico

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık