KEŞAP’TA ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

1 ay önce
KEŞAP’TA ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR için yorumlar kapalı
KEŞAP’TA ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
Reklam

Altyapı ve üstyapı çalışmalarında kullanılmak amacıyla, makine parkını güçlendiren Keşap Belediyesi araç filosunu yenileme ve genişletmeye devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı araç sayısı Türkiye Belediyeler Birliği (TBB)’nin hibesi ile 14’e yükseldi. Sosyal işler 5, Su İşleri 2 ve 1 adette Park ve Bahçeler Müdürlüğü olmak üzere toplam araç filo sayısı 24 ‘e yükseldi.

Başkan Emür, “Biz bütün bunları önemli yatırımlar olarak algılıyoruz. Nasıl alt ve üst yapıyı yeniliyorsak, araç ve gerecimizi de yenilemeye çalışıyoruz. Keşap’ın kentsel niteliklere uygun gelişimine ayak uyduruyoruz. Hepimizin şahit olduğu gibi ilçemiz büyüyor, yeni araçlara ihtiyaç duyuluyor. Halkımızdan aldığımız güçle 4.5 yıl gibi bir sürede bu aşamaya geldik. Biz biliyoruz ki halkımızın gücü bizim arkamızda olduğu müddetçe aşamayacağımız hiçbir sıkıntı yok. Araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Belediyemiz bünyesine kazandırılan iş makineleri ve hizmet aracının ardından, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından hibe edilen kamyon da teslim alındı.

Özellikle alt yapı konusunda hizmetlerin etkin hale gelmesini sağlamak için ekip ve ekipmanları güçlendirdiklerini söyleyen Başkan Emür, “Tüm ilçelerimizde eksiksiz ekip ve ekipmanlarla tüm hizmetleri yerine getirmeyi arzuluyoruz. Hizmetlerimizin halkımıza ulaştırılması konusunda büyük katkı sağlamış olacak. Bütün bakım ikmal parkurumuzda bulunan araçlarımızın Keşap halkına hayırlı olmasını diliyorum. Keşap çok daha iyi şeylere, çok daha iyi hizmetlere layık. Bunu da hep birlikte başaracağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Powered by WPeMatico

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık