REFERANDUM ÇALIŞMALARI KEŞAP’TA DEVAM EDİYOR

REFERANDUM ÇALIŞMALARI KEŞAP’TA DEVAM EDİYOR
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür referandum çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkan Mehmet Emür, “Kayabaşı köyünde Muhtarımız ve halkımızla bir araya gelerek halkımızın dertlerine ortak olup istişareler gerçekleştirdik, hem de yeni referandum sürecini anlattık Muhtarımıza ve halkımıza nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Yakın zamanda açılan Keşap Avcılar ve Atıcılar Derneğine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.   Güçlü ve Yeni Türkiye’nin İnşası Yolunda dernek üyelerine bilgiler verdik gelen talepleri de dinledik karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Hoş bir sohbet oldu” İfadelerine yer verdi.

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ;”Türk tarihinin dönüm noktalarından olan ve bağımsızlık savaşının temellerinin atıldığı Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümünde canlarını ortaya koyan Çanakkale şehitlerini ve gazilerini minnetle ve şükranla anıyoruz.

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü için  tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de tören hazırlandı. Şehit ve gazi yakını ailelerimizin her zaman yanındayız.18 Mart Şehitler Günü kapsamında Keşap Merkezimizde bulunan Şehit ailelerimizi ziyaret ederek hasbıhal ettik. Şehitlerimizin aileleri yalnız değil, her zaman yanlarındayız. Bu vatan için canlarını veren kahraman şehitlerimizin geride kalan ailesine sahip çıkmak bizim görevimizdir” dedi.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Çık