YAVUZ KOLEJ’E ÖVGÜ

1 hafta önce
YAVUZ KOLEJ’E ÖVGÜ için yorumlar kapalı
YAVUZ KOLEJ’E ÖVGÜ
Reklam

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu, bünyesinde Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi bulunan Özel Yavuz Eğitim Kurumları’nı ziyaret etti.

Okullar Daire Başkanı Mehmet Baran, Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ve Keşap İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Aykıt eşliğinde ilk olarak Özel Yavuz Eğitim Kurumları hakkında Okul Müdürü Salih Yavuz’dan bilgiler alan Genel Müdür Şamlıoğlu, daha sonrasında ilkokul, ortaokul ve lise kampüslerinde incelemelerde bulundu.

Son olarak okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Şamlıoğlu, burada yaptığı konuşmada, “Karadeniz turu kapsamında okullarımızı ziyaret ediyor ve başarılı öğretmenlerimizle bir araya geliyoruz. 35 il programı yaptık. Özel okullardaki öğretmenlerimizin gayreti takdire şayan. Yavuz Kolej’i 90’lı yıllardan bu yana biliyorum. Hem akademik hem de sosyal başarılarını takip ediyoruz. Giresun için de bu başarılı okul bir imkandır. Gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Powered by WPeMatico

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık